BLC9G21LS-60AVY
AmpleonAmpleon
BLC9G21LS-60AVY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος BLC9G21LS-60AV/SOT1275/REELDP
Φύλλα δεδομένων: BLC9G21LS-60AVY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC9G21LS-60AVY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή BLC9G21LS-60AV/SOT1275/REELDP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2277 pcs Φύλλο δεδομένων BLC9G21LS-60AVY.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-1275-1
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 60W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1275-1
Αλλα ονόματα 1603-1179-2
BLC9G21LS-60AVY-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κέρδος 17.5dB Συχνότητα 1.805GHz ~ 2.2GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 100mA 1.805GHz ~ 2.2GHz 17.5dB 60W SOT-1275-1 τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4µA
Τρέχουσες - Test 100mA