ACJS-MV35-3
Amphenol Tuchel ElectronicsAmphenol Tuchel Electronics
ACJS-MV35-3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Amphenol Tuchel Electronics
Περιγραφή προϊόντος CONN JACK STEREO 3.5MM
Φύλλα δεδομένων: ACJS-MV35-3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACJS-MV35-3
Αριθμός εξαρτήματος ACJS-MV35-3 Κατασκευαστής Amphenol Tuchel Electronics
Περιγραφή CONN JACK STEREO 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114778 pcs Φύλλο δεδομένων ACJS-MV35-3.pdf
Τάση - Ονομαστική - Μέγεθος νήματος M6x0.5
Λήξη Solder Eyelet(s) σήμα Lines Stereo (3 Conductor, TRS)
θωράκιση Unshielded Σειρά M
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.236" (5.99mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 889-1821 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Αριθμός θέσεων / Επαφές 3 Conductors, 3 Contacts τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μήκος / βάθος ζευγαρώματος -
Εσωτερική Switch (s) Does Not Contain Switch Χρώμα μόνωσης -
Βιομηχανική αναγνωρισμένη διάμετρος ζευγαρώματος 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Γένος Female
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση - Επικοινωνία Υλικό Copper
Τύπος υποδοχής Phone Jack καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό σώματος - χρώμα σώματος Silver, Black
Πραγματική διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
Κατεβάστε: ACJS-MV35-3S.pdf
RFQ
ACJR-BLK
ACJR-BLK
Περιγραφή: CONN RCA JACK BLACK
Κατεβάστε: ACJR-BLK.pdf
RFQ
ACJS-MIV-5
ACJS-MIV-5
Περιγραφή: CONN JACK STEREO 1/4"
Κατεβάστε: ACJS-MIV-5.pdf
ACJS-MHDC
ACJS-MHDC
Περιγραφή: CONN JACK DUAL STEREO 1/4" R/A
Κατεβάστε: ACJS-MHDC.pdf
ACJS-MV-3
ACJS-MV-3
Κατεβάστε: ACJS-MV-3.pdf
ACJR-GRN
ACJR-GRN
Περιγραφή: CONN RCA JACK GREEN
Κατεβάστε: ACJR-GRN.pdf
ACJR-WHT
ACJR-WHT
Περιγραφή: CONN RCA JACK WHITE
Κατεβάστε: ACJR-WHT.pdf
ACJR-BLU
ACJR-BLU
Περιγραφή: CONN RCA JACK BLUE
Κατεβάστε: ACJR-BLU.pdf
ACJS-MHOM
ACJS-MHOM
Περιγραφή: CONN JACK STEREO 1/4" R/A
Κατεβάστε: ACJS-MHOM.pdf
ACJR-RED
ACJR-RED
Περιγραφή: CONN RCA JACK RED
Κατεβάστε: ACJR-RED.pdf
ACJR-YEL
ACJR-YEL
Περιγραφή: CONN RCA JACK YELLOW
Κατεβάστε: ACJR-YEL.pdf
ACJS-MHDR
ACJS-MHDR
Κατεβάστε: ACJS-MHDR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών