ESGM10300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ESGM10300
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM BLK 10POS 7.5MM R/A
Φύλλα δεδομένων: ESGM10300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESGM10300
Αριθμός εξαρτήματος ESGM10300 Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Περιγραφή CONN TERM BLK 10POS 7.5MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43761 pcs Φύλλο δεδομένων ESGM10300.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 12-30 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Σειρά ESGM βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Copper Alloy - Nickel Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 10
Πίσσα 0.295" (7.50mm) Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
Ρεύμα 17.5A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Copper Alloy - Tin Plated