ELXH13500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ELXH13500
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM
Φύλλα δεδομένων: ELXH13500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELXH13500
Αριθμός εξαρτήματος ELXH13500 Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Περιγραφή TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50810 pcs Φύλλο δεδομένων ELXH13500.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων - Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Τάσης - UL 300V
Τύπος Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Ροπής - Βίδα -
Στυλ λήξης Solder Σειρά ELXH
βίδα Μέγεθος - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 13
Plug Wire Έναρξη - Πίσσα 0.138" (3.50mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας 125°C
Αριθμός θέσεων 13 Αριθμός Επίπεδα 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.360" (9.14mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA46), Nylon 4/6
επικεφαλίδα Προσανατολισμός Vertical Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole Τρέχουσες - UL 12A
Τρέχουσες - IEC - Επαφή Μήκος ουράς 0.138" (3.50mm)