EL3V151B00
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM BLOCK 15POS 3.81MM R/A
Φύλλα δεδομένων: EL3V151B00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EL3V151B00
Αριθμός εξαρτήματος EL3V151B00 Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Περιγραφή CONN TERM BLOCK 15POS 3.81MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15429 pcs Φύλλο δεδομένων EL3V151B00.pdf
Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp Gauge Wire 16-28 AWG
Τάση 300V Ροπής - Βίδα 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Σειρά EL3V βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση Copper Alloy - Nickel Plated Θέσεις σε κάθε επίπεδο 5
Πίσσα 0.150" (3.81mm) Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Επίπεδα 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χαρακτηριστικά Interlocking (Side) Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
Ρεύμα 12A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass - Tin Plated