ATD1FL4220R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ATD1FL4220R
Αριθμός εξαρτήματος ATD1FL4220R Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Διαθέσιμη ποσότητα 7128 pcs Φύλλο δεδομένων
Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² 0.5-4mm² Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 10-22 AWG
Τάσης - UL 220V Τάσης - IEC 500V
Τύπος Disconnect, Feed Through Στυλ λήξης Screw
Terminal - Πλάτος 8.0mm Μήκος απογύμνωσης 10mm
Fuse Τύπος 5mm x 20mm, 5mm x 25mm Χαρακτηριστικά LED
Αποσύνδεση Τύπος Fuse, Lever Λεπτομερής περιγραφή Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Red 10-22 AWG
Τρέχουσες - UL 6.3A Τρέχουσες - IEC 6.3A