ATD1FL4110BK
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM BLK DISCONN 10-20AWG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ATD1FL4110BK
Αριθμός εξαρτήματος ATD1FL4110BK Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Διαθέσιμη ποσότητα 7190 pcs Φύλλο δεδομένων
Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² 0.5-4mm² Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 10-20 AWG
Τάσης - UL 110V Τάσης - IEC 500V
Τύπος Disconnect, Feed Through Στυλ λήξης Screw
Terminal - Πλάτος 8.0mm Μήκος απογύμνωσης 10mm
Σειρά ATD Αριθμός θέσεων 4
Αριθμός Επίπεδα 2; Connected Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Fuse Τύπος 5mm x 20mm, 5mm x 25mm Χαρακτηριστικά LED
Αποσύνδεση Τύπος Fuse, Lever Λεπτομερής περιγραφή Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Black 10-20 AWG