ALBFLB21500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CBL CLAMP BUNDLE FASTENER
Φύλλα δεδομένων: 1.ALBFLB21500.pdf2.ALBFLB21500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ALBFLB21500
Αριθμός εξαρτήματος ALBFLB21500 Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Διαθέσιμη ποσότητα 2703 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ALBFLB21500.pdf2.ALBFLB21500.pdf
Πλάτος 1.250" (31.75mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Dual Openings
Τύπος Clamp, Bundle Separation Σειρά Fairlead
βίδα Μέγεθος - Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος - Συσκευασία -
Εγκαίνια Μέγεθος 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm) τοποθέτηση Τύπος Fastener
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό πάχος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 2.700" (68.58mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Cable Clamp, Bundle Separation Gray, Purple Fastener 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm)