TVS06RF-J37SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TVS06RF-J37SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 823 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVS06RF-J37SC
Αριθμός εξαρτήματος TVS06RF-J37SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 823 pcs Φύλλο δεδομένων TVS06RF-J37SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATVS06RF-J37SC
TVS06RFJ37SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold