TVS06RF-J29SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TVS06RF-J29SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 971 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVS06RF-J29SC
Αριθμός εξαρτήματος TVS06RF-J29SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 971 pcs Φύλλο δεδομένων TVS06RF-J29SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATVS06RF-J29SC
TVS06RFJ29SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TVS06RF-J29SA
TVS06RF-J29SA
Σε απόθεμα: 966 pcs
Κατεβάστε: TVS06RF-J29SA.pdf
RFQ
TVS06RF-J29S
TVS06RF-J29S