TVPS00RS-19-32SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TVPS00RS-19-32SC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 697 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVPS00RS-19-32SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 697 pcs Φύλλο δεδομένων TVPS00RS-19-32SC.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Stainless Steel, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AATVPS00RS-19-32SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TVPS00RS-19-32SC Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-32
Χαρακτηριστικά Shielded Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold