TVPS00RS-19-32JB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TVPS00RS-19-32JB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVPS00RS-19-32JB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5961 pcs Φύλλο δεδομένων TVPS00RS-19-32JB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATVPS00RS-19-32JB
TVPS00RS1932JB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -