TVPS00RS-19-28SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TVPS00RS-19-28SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVPS00RS-19-28SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4263 pcs Φύλλο δεδομένων TVPS00RS-19-28SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-28 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATVPS00RS-19-28SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 28 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold