TVPS00RS-17-26PA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: TVPS00RS-17-26PA-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVPS00RS-17-26PA-LC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5749 pcs Φύλλο δεδομένων TVPS00RS-17-26PA-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AATVPS00RS-17-26PA-LC
TVPS00RS1726PALC
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 26
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Firewall Usage στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -