TVP00RS-19-88SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 88POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.TVP00RS-19-88SC.pdf2.TVP00RS-19-88SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVP00RS-19-88SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 88POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4356 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TVP00RS-19-88SC.pdf2.TVP00RS-19-88SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-88 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATVP00RS-19-88SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 88 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 88 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold