TV01RW-17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: TV01RW-17-26PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TV01RW-17-26PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1160 pcs Φύλλο δεδομένων TV01RW-17-26PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AATV01RW-17-26PA
TV01RW1726PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold