MS3476W20-39AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3476W20-39AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3476W20-39AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2076 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476W20-39AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3476W20-39AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.531" (38.89mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (2), 20 (37)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3476W20-39A
MS3476W20-39A
Σε απόθεμα: 2064 pcs
Κατεβάστε: MS3476W20-39A.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 2763 pcs
Κατεβάστε: MS3476W20-39A.pdf
RFQ
MS3476W20-39AY
MS3476W20-39AY
Κατεβάστε: MS3476W20-39AY.pdf
Κατεβάστε: MS3476W20-39AY.pdf
MS3476W20-39AX
MS3476W20-39AX