MS3476L22-55SLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3476L22-55SLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3476L22-55SLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1922 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476L22-55SLC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3476L22-55SLC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.656" (42.06mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS3476L22-55SW
MS3476L22-55SW
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1496 pcs
Κατεβάστε: MS3476L22-55SW.pdf
RFQ
MS3476L22-55S-LC
MS3476L22-55S-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 2093 pcs
RFQ
MS3476L22-55S
MS3476L22-55S