MS3476L20-41PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3476L20-41PLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3476L20-41PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2080 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476L20-41PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3476L20-41PLC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.531" (38.89mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS3476L20-41S
MS3476L20-41S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1674 pcs
Κατεβάστε: MS3476L20-41S.pdf
RFQ
MS3476L20-41P
MS3476L20-41P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1502 pcs
Κατεβάστε: MS3476L20-41P.pdf
RFQ
MS3476L20-41P QPL SAMPLES
MS3476L20-41P QPL SAMPLES