MS3476L18-32PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3476L18-32PLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3476L18-32PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1895 pcs Φύλλο δεδομένων MS3476L18-32PLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3476L18-32PLC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3476L18-32PLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-32 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG 32POS STRGHT PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.391" (35.33mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Σχετικά προϊόντα
MS3476L18-32P
MS3476L18-32P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1492 pcs
Κατεβάστε: MS3476L18-32P.pdf
RFQ
MS3476L18-32PX
MS3476L18-32PX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 2338 pcs
Κατεβάστε: MS3476L18-32PX.pdf
RFQ
MS3476L18-32P-LC
MS3476L18-32P-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
MS3476L18-32AY
MS3476L18-32AY
Κατεβάστε: MS3476L18-32AY.pdf