MS3475W22-55BY
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W22-55BY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W22-55BY Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1259 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W22-55BY.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W22-55BY Προσανατολισμός Y
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.656" (42.06mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475W22-55BX
MS3475W22-55BX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Σε απόθεμα: 1817 pcs
Κατεβάστε: MS3475W22-55BX.pdf
RFQ
MS3475W22-55P
MS3475W22-55P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 2083 pcs
Κατεβάστε: MS3475W22-55P.pdf
RFQ
MS3475W22-55BY
MS3475W22-55BY