MS3475W22-55AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3475W22-55AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W22-55AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1577 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W22-55AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS3475W22-55AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3475W22-55AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-55 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Olive Drab Cadmium
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.656" (42.06mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό X Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475W22-55AY
MS3475W22-55AY
Σε απόθεμα: 1572 pcs
Κατεβάστε: MS3475W22-55AY.pdf
RFQ
MS3475W22-55A
MS3475W22-55A
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 3045 pcs
Κατεβάστε: MS3475W22-55A.pdf
RFQ
MS3475W22-55B
MS3475W22-55B
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Κατεβάστε: MS3475W22-55B.pdf
Κατεβάστε: MS3475W22-55A.pdf
MS3475W22-55AW
MS3475W22-55AW
Κατεβάστε: MS3475W22-55AW.pdf
MS3475W22-55AZ
MS3475W22-55AZ