MS3475W22-41PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W22-41PLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W22-41PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1526 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W22-41PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W22-41PLC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.656" (42.06mm)