MS3475W20-41PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W20-41PLC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W20-41PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1854 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W20-41PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W20-41PLC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.531" (38.89mm)