MS3475W20-41AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W20-41AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W20-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1769 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W20-41AW.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W20-41AW Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.531" (38.89mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475W20-41B
MS3475W20-41B
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 1877 pcs
Κατεβάστε: MS3475W20-41B.pdf
RFQ
MS3475W20-41A
MS3475W20-41A