MS3475W14-19AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W14-19AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W14-19AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2201 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W14-19AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W14-19AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.183" (30.05mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS3475W14-19AW
MS3475W14-19AW
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 4245 pcs
Κατεβάστε: MS3475W14-19AW.pdf
RFQ
MS3475W14-19B
MS3475W14-19B
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 1963 pcs
Κατεβάστε: MS3475W14-19B.pdf
RFQ
MS3475W14-19AX
MS3475W14-19AX
Κατεβάστε: MS3475W14-19AX.pdf
MS3475W14-19BX
MS3475W14-19BX
Κατεβάστε: MS3475W14-19BX.pdf
MS3475W14-19AY
MS3475W14-19AY
Κατεβάστε: MS3475W14-19AY.pdf
MS3475W14-19A
MS3475W14-19A