MS3475W14-18AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475W14-18AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475W14-18AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2167 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475W14-18AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475W14-18AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Olive Drab Cadmium Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.183" (30.05mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS3475W14-18AW
MS3475W14-18AW
Σε απόθεμα: 2035 pcs
Κατεβάστε: MS3475W14-18AW.pdf
RFQ
MS3475W14-15SW
MS3475W14-15SW
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1598 pcs
Κατεβάστε: MS3475W14-15SW.pdf
RFQ
MS3475W14-18A
MS3475W14-18A