MS3475L24-61AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG INLINE 61POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3475L24-61AX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L24-61AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 61POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1718 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L24-61AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3475L24-61AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3475L24-61AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-61 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 61POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.777" (45.14mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό X Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L24-31SY-LC
MS3475L24-31SY-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Σε απόθεμα: 3065 pcs
Κατεβάστε: MS3475L24-31SY-LC.pdf
RFQ
MS3475L24-61AZ
MS3475L24-61AZ
Σε απόθεμα: 1524 pcs
Κατεβάστε: MS3475L24-61AZ.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Κατεβάστε: MS3475L24-61AZ.pdf
MS3475L24-61AX
MS3475L24-61AX
Κατεβάστε: MS3475L24-61AX.pdf
MS3475L24-61A
MS3475L24-61A
Κατεβάστε: MS3475L24-61A.pdf
MS3475L24-61B
MS3475L24-61B
Περιγραφή: CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT
Κατεβάστε: MS3475L24-61B.pdf