MS3475L22-55BY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG INLINE 55POS SKT
Φύλλα δεδομένων: MS3475L22-55BY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L22-55BY Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 55POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1741 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L22-55BY.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3475L22-55BY
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3475L22-55BY
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-55 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή CONN HSG PLUG INLINE 55POS SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.656" (42.06mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό Y Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L22-55P
MS3475L22-55P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1273 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-55P.pdf
RFQ
MS3475L22-55B
MS3475L22-55B
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 2478 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-55B.pdf
RFQ
MS3475L22-55BX
MS3475L22-55BX
Κατεβάστε: MS3475L22-55BX.pdf
MS3475L22-55BZ
MS3475L22-55BZ