MS3475L20-39AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475L20-39AX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L20-39AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1941 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L20-39AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-39
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475L20-39AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.531" (38.89mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (2), 20 (37)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L20-39AX
MS3475L20-39AX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Σε απόθεμα: 2323 pcs
Κατεβάστε: MS3475L20-39AX.pdf
RFQ
MS3475L20-39AZ
MS3475L20-39AZ
Σε απόθεμα: 1681 pcs
Κατεβάστε: MS3475L20-39AZ.pdf
RFQ
Κατεβάστε: MS3475L20-39AZ.pdf
MS3475L20-39A
MS3475L20-39A
Κατεβάστε: MS3475L20-39A.pdf
MS3475L20-24SZ
MS3475L20-24SZ
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3475L20-24SZ.pdf
MS3475L20-39AY
MS3475L20-39AY
Κατεβάστε: MS3475L20-39AY.pdf
Κατεβάστε: MS3475L20-39AY.pdf
Κατεβάστε: MS3475L20-39A.pdf
MS3475L20-39AW
MS3475L20-39AW
Κατεβάστε: MS3475L20-39AW.pdf
MS3475L20-39B
MS3475L20-39B
Περιγραφή: CONN HSG PLUG INLINE 39POS SKT
Κατεβάστε: MS3475L20-39B.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE