MS3475L14-19AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475L14-19AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L14-19AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2114 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L14-19AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475L14-19AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.183" (30.05mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L14-19A
MS3475L14-19A
Σε απόθεμα: 2310 pcs
Κατεβάστε: MS3475L14-19A.pdf
RFQ
MS3475L14-19AY
MS3475L14-19AY
Σε απόθεμα: 2345 pcs
Κατεβάστε: MS3475L14-19AY.pdf
RFQ
MS3475L14-19AX
MS3475L14-19AX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Κατεβάστε: MS3475L14-19AX.pdf