MS3475L14-18AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3475L14-18AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L14-18AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2218 pcs Φύλλο δεδομένων MS3475L14-18AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3475L14-18AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.183" (30.05mm)