MS3474W22-41AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474W22-41AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474W22-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1154 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474W22-41AW.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474W22-41AW Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount