MS3474W22-21AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474W22-21AX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474W22-21AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1263 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474W22-21AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-21
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474W22-21AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 21
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount