MS3474W20-41AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474W20-41AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474W20-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1487 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474W20-41AW.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474W20-41AW Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3474W20-39SY-LC
MS3474W20-39SY-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2249 pcs
Κατεβάστε: MS3474W20-39SY-LC.pdf
RFQ
MS3474W20-41B
MS3474W20-41B
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Σε απόθεμα: 2331 pcs
Κατεβάστε: MS3474W20-41B.pdf
RFQ
MS3474W20-41A
MS3474W20-41A