MS3474W14-19AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474W14-19AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474W14-19AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2398 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474W14-19AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474W14-19AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3474W14-19BW
MS3474W14-19BW
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2497 pcs
Κατεβάστε: MS3474W14-19BW.pdf
RFQ
MS3474W14-19A
MS3474W14-19A