MS3474W14-12AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474W14-12AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474W14-12AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2250 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474W14-12AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474W14-12AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount