MS3474L22-41B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3474L22-41B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3474L22-41B
Αριθμός εξαρτήματος MS3474L22-41B Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1412 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474L22-41B.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3474L22-41B Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount