MS3474A14-15AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 15POS JAM NUT PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3474A14-15AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3474A14-15AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 15POS JAM NUT PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2162 pcs Φύλλο δεδομένων MS3474A14-15AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (1), 20 (14) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα AMS3474A14-15AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3474A14-15AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 15POS JAM NUT PIN