MS3472W22-41AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3472W22-41AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3472W22-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1358 pcs Φύλλο δεδομένων MS3472W22-41AW.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (14), 20 (27) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS3472W22-41AW
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3472W22-41AW
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-41 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό W Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Flange
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3472W22-41AX
MS3472W22-41AX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2288 pcs
Κατεβάστε: MS3472W22-41AX.pdf
RFQ
MS3472W22-41AY
MS3472W22-41AY
Σε απόθεμα: 1950 pcs
Κατεβάστε: MS3472W22-41AY.pdf
RFQ
Κατεβάστε: MS3472W22-41AX.pdf
MS3472W22-41A
MS3472W22-41A
Κατεβάστε: MS3472W22-41A.pdf
Κατεβάστε: MS3472W22-41AY.pdf
MS3472W22-32SZ
MS3472W22-32SZ
Κατεβάστε: MS3472W22-32SZ.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3472W22-32SZ.pdf
Κατεβάστε: MS3472W22-41A.pdf
MS3472W22-41AW
MS3472W22-41AW
Κατεβάστε: MS3472W22-41AW.pdf
MS3472W22-41B
MS3472W22-41B
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Κατεβάστε: MS3472W22-41B.pdf
MS3472W22-32SY
MS3472W22-32SY
Κατεβάστε: MS3472W22-32SY.pdf
Κατεβάστε: MS3472W22-32SY.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών