MS3472W12-10AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3472W12-10AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3472W12-10AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1953 pcs Φύλλο δεδομένων MS3472W12-10AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS3472W12-10AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 10
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3472W12-10AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-10 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 10POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό X Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Flange
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3472W12-10A
MS3472W12-10A
Σε απόθεμα: 1654 pcs
Κατεβάστε: MS3472W12-10A.pdf
RFQ
MS3472W12-10AW
MS3472W12-10AW
Σε απόθεμα: 1695 pcs
Κατεβάστε: MS3472W12-10AW.pdf
RFQ
MS3472W10-6SW-LC
MS3472W10-6SW-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Κατεβάστε: MS3472W10-6SW-LC.pdf
MS3472W12-10AX
MS3472W12-10AX
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Κατεβάστε: MS3472W12-10AX.pdf
Κατεβάστε: MS3472W12-10A.pdf
MS3472W12-10AY
MS3472W12-10AY
Κατεβάστε: MS3472W12-10AY.pdf
MS3472W12- 3PY
MS3472W12- 3PY
Περιγραφή: CONN RCPT 3POS WALL MNT PINS