MS3472L24-61AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3472L24-61AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3472L24-61AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1725 pcs Φύλλο δεδομένων MS3472L24-61AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3472L24-61AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3472L24-61AZ
MS3472L24-61AZ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity