MS3472L22-41AY
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS3472L22-41AY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3472L22-41AY Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1719 pcs Φύλλο δεδομένων MS3472L22-41AY.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3472L22-41AY Προσανατολισμός Y
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (14), 20 (27)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3472L22-41AX
MS3472L22-41AX