MS3472L20-39AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3472L20-39AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3472L20-39AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1550 pcs Φύλλο δεδομένων MS3472L20-39AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (2), 20 (37) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3472L20-39AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3472L20-39AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-39 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό X Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Flange
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3472L20-39B
MS3472L20-39B
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2735 pcs
Κατεβάστε: MS3472L20-39B.pdf
RFQ
MS3472L20-39AX
MS3472L20-39AX
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2417 pcs
Κατεβάστε: MS3472L20-39AX.pdf
RFQ
MS3472L20-24SZ
MS3472L20-24SZ
Περιγραφή: CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT
Κατεβάστε: MS3472L20-24SZ.pdf
MS3472L20-39A
MS3472L20-39A