MS3471W24-61AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471W24-61AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471W24-61AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 61POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1389 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471W24-61AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471W24-61AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)