MS3471W22-55BY
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCP HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471W22-55BY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471W22-55BY Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCP HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1433 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471W22-55BY.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471W22-55BY Προσανατολισμός Y
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)