MS3471W20-41AW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3471W20-41AW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471W20-41AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1355 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471W20-41AW.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS3471W20-41AW
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3471W20-41AW
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-41 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Περιγραφή CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό W Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471W20-41BW
MS3471W20-41BW
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 41POS INLINE