MS3471W20-24AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3471W20-24AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471W20-24AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1441 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471W20-24AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS3471W20-24AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 24
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3471W20-24AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-24 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Περιγραφή CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN