MS3471L22-55AW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471L22-55AW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L22-55AW Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1401 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471L22-55AW.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471L22-55AW Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471L22-41SY-LC
MS3471L22-41SY-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 3171 pcs
Κατεβάστε: MS3471L22-41SY-LC.pdf
RFQ
MS3471L22-41SY
MS3471L22-41SY
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 800 pcs
Κατεβάστε: MS3471L22-41SY.pdf
RFQ
MS3471L22-55A
MS3471L22-55A
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 2632 pcs
Κατεβάστε: MS3471L22-55A.pdf
Κατεβάστε: MS3471L22-55A.pdf
MS3471L22-55AW
MS3471L22-55AW
Κατεβάστε: MS3471L22-55AW.pdf
MS3471L22-55AY
MS3471L22-55AY