MS3471L22-12B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471L22-12B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3471L22-12B
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L22-12B Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCP HSG FMALE 12POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1402 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471L22-12B.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471L22-12B Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 12
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471L20-41SY-LC
MS3471L20-41SY-LC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 2700 pcs
Κατεβάστε: MS3471L20-41SY-LC.pdf
RFQ
MS3471L20-41SY
MS3471L20-41SY
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1941 pcs
Κατεβάστε: MS3471L20-41SY.pdf
RFQ
Κατεβάστε: MS3471L20-41SY.pdf
MS3471L22-12B
MS3471L22-12B
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 12POS INLINE